www.misgeret.co.il www.misgeret.co.il
« שרות מקצועי ומהיר. התמונה הגיעה עם שליח בתוך מספר ימים. ממ ... » קרא עוד

מתנה לפסח - עיצוב הבית

חג הפסח הוא הזדמנות מצוינת להעניק גם מתנה לחג למקום החשוב לכם יותר מכל - לביתכם. מתנה לביתכם היא הרי מתנה לחג לעצמכם
מקובל מאוד להעניק בפסח מתנות לחג לקרובי המשפחה ולחברים. הפסח הזה יש לנו הצעה מקורית עבורכם: למה שלא תתנו מתנה לחג גם לבית שבו אתם גרים? אחרי הכל, הוא מארח אתכם, שומר עליכם ומספק לכם שעות אינספור של הנאה. מתנה לביתכם היא בעצם מתנה לעצמכם. חשוב שבחג האביב תזכרו גם להעניק משהו לעצמכם, ועיצוב מחודש של הבית הוא דרך מצוינת לפנק את עצמכם. ומה יכולה להיות מתנה טובה יותר לבית – וכמובן גם ולעצמנו - מאשר עיצוב מחדש שלו? האביב הוא זמן נהדר להתחדשות ולרענון – ועיצוב הבית הוא דרך מצוינת להתחיל את האביב הקרוב. בחרנו עבורכם כמה דרכים קלות לעיצוב מחודש של הבית שלא כרוכות בהוצאות יקרות כמו שיפוץ וקניית ריהוט יקר:

צביעת קירות:
צביעה מחדש של קירות ספורים בבית בצבע שונה מצבע הבית כולו, מוסיפה אופי וחיות לחלל המגורים. את הצבע מומלץ לבחור בהתאם למטרת החדר ולאווירה שרוצים להשרות בו: בחדר המגורים מומלץ לשלב צבע חי אך עדין שיותאם לגווניי התמונות והציורים שבו, כגון אפרסק או קליפת ביצה. את קיר חדר האמבטיה ניתן לצבוע בגוון כחלחל, את קיר חדר העבודה ניתן לצבוע בירוק – צבע הנחשב למרגיע ולמסייע לריכוז, ואת קיר חדר השינה אפשר, אם רוצים לרענן את חיי האישות, לצבוע באדום שובב.

מדבקות קיר
– קל יותר מצביעה: אם אין לכם כוח או זמן לצביעה, מדבקות קיר הן פתרון מצוין. כאן באתר מסגרת תוכלו למצוא מבחר גדול של מדבקות קיר יפהפיות. אין דבר פשוט יותר מהוספה של מדבקת קיר לחדרים בבית, והתוצאה נפלאה. בין השאר תוכלו למצוא באתר מדבקות קיר עם ציפורים, דולפינים, פרחים, עצים, רובוטים ועוד. מדבקות קיר מתאימות במיוחד לעיצוב חדרי ילדים, אבל לא רק. גם בסלון, בחדר העבודה ואפילו בשירותים אפשר לתלות מדבקות קיר שירעננו את מראה הבית בפרוטות. סידור מחדש של רהיטי הבית: מי אמר שהספה צריכה להיות תמיד באותו מקום? מי קבע ששולחן האוכל נמצא בדיוק במקום הטוב ביותר עבורכם? הזזה של הרהיטים יכולה לשנות לגמרי את מראה הבית. נסו לחשוב איך אתם בעצם חיים ביום יום, איזה סידור יהיה נוח יותר וגשו למלאכה. אפשר ומומלץ בהחלט להיעזר בעקרונות הפאנג שווי, תורה שהגיעה אלינו מהמזרח הרחוק, ומסייעת בעיצוב הסביבה.

אביזרים קטנים
– הבדל גדול: הוסיפו לבית אביזרים קטנים שעושים את כל ההבדל. לא חייבים לשפץ את המטבח או לקנות ספה חדשה כדי להכניס חיים חדשים לבית. לפעמים, גם אביזרים קטנים ולא יקרים יכולים לרענן את סביבת החיים. האביזרים מסייעים לארגון מחדש ולהתנהלות קלה יותר בחיי היום יום וגם יוסיפו לבית חן, מראה אופנתי ומעוצב.

מוצרים מעוצבים לבית
– סגנון מוסיף המון: כאן באתר תוכלו למצוא מבחר מוצרים מעוצבים לבית. פופים הם פתרון ישיבה מרענן, צעיר ויצירתי. באתר תמצאו מבחר פופים בגדלים שונים ובצבעים שונים. הפופים מתאימים לישיבה נוחה, לרביצה מול הטלוויזיה, להנקה ולשלל פעילויות. ילדים יאהבו אותם במיוחד, אך גם מבוגרים ישמח להתיישב עליהם.

אחסון
– סדר פסח כל השנה: קופסאות אחסון אפנתיות יעזרו לכם לעשות סדר בבית. כולנו יודעים שגם אצל האנשים המסודרים ביותר, תמיד יש חפצים קטנים המסתובבים בבית ופוגמים בתחושת הסדר. קופסאות אחסון צבעוניות מהוות פתרון מצוין לכל המטבעות, העטים, הפתקים ושלל החפצים הקטנים. עוד נוכל להציע לכם כאן באתר: תומכי ספרים שיעזרו לעשות סדר בספריה. כלי מטבח מעוצבים שיעזרו לכם לבשל בכיף וליהנות יותר מהאוכל, קפיץ לאחזקת דיסקים ועוד שלל מוצרים מעוצבים.

אז קדימה, אל תשתהו. העניקו לבית שלכם ולעצמכם מתנה לפסח. הבית שלכם מחכה לכם, עצבו אותו מחדש!
מתנה לפסח - עיצוב הבית
מתנה לפסח - עיצוב הבית
מתנה לפסח - עיצוב הבית
מתנה לפסח - עיצוב הבית
מתנה לפסח - עיצוב הבית