www.misgeret.co.il www.misgeret.co.il
« הרבה זמן חיפשנו תמונה מתאימה למשרד. כאן מצאנו מבחר עשיר, מחי ... » קרא עוד

כלי אמבטיה – לחדר מקלחת מבריק

כלי אמבטיה מעוצבים יהפכו את חווית הרחצה הביתית שלכם לפינוק אמיתי וישמשו גם כמתנה מבריקה

דרך ארוכה עברה מאז שנהגנו להתרחץ בנהר או בגיגית. למרבה השמחה, היום כבר אין צורך לשאוב מים מן הבאר או להרתיח אותם מעל לאש בוערת כדי ליהנות ממקלחת חמימה ומפנקת. בכל בית בישראל ניתן למצוא כיום חדר אמבטיה שמשמש את בני הבית לרחצה ולניקיון. יש מי שמעדיף מקלחות, אחרים אוהבים אמבטיות ארוכות, וכולנו כמעט אוהבים ג'קוזי מבעבע. אך חדרי רחצה וחדרי אמבטיה אינם משמשים להתנקות בלבד. שעת הרחצה היא הזמן ביום אותו אנו מקדישים לטיפוח עצמי, לפינוק אישי ולהנאה. זוהי אינה רק שעה המוקדשת בבריאות הגוף, אלא גם בבריאות הנפש. לכן, כדאי מאוד להקדיש תשומת לב לעיצוב חדר האמבטיה. אחרי הכל, זהו חדר שמוקדש לפינוקים ולתענוגות. עיצוב חדר אמבטיה יעצים את ההנאה שלכם משעת הרחצה ויאפשר לכם להשיג בביתכם חווית ספא יוקרתית לכל דבר.

עיצוב חדר האמבטיה בזיל הזול
עיצוב חדר האמבטיה הראשוני נעשה ביחד עם תכנון הבית, אך אין זה אומר שלא ניתן להמשיך ולשפרו גם לאחר מכן. גם אם עברתם לדירה שכורה ואין לכם כוונה להשקיע בשיפוץ יקר, אתם יכולים לשפר לאין שיעור את עיצוב חדר האמבטיה בזיל הזול. הדרך הנוחה ביותר והפשוטה ביותר לעשות זאת באמצעות כלי אמבטיה מעוצבים. ללא צורך בשיפוץ יקר, אפשר לשדרג כל חדר אמבטיה ולהפוך אותו למהנה יותר באמצעות שימוש פשוט בכלים לאמבטיה, שיוסיפו לחוויה ויתרמו לחיי היום יום שלכם ושל שאר בני הבית.

כאן באתר מסגרת אנו מציעים לכם מבחר גדול של כלים לאמבטיה, למגוון רחב של שימושים. בין השאר תמצאו אצלנו פריטי חובה לכל חדר אמבטיה, בגרסה מעוצבת ויפהפייה. בין כלי אמבטיה אלו תמצאו כוס לאמבט, בקבוק לשמפו ומתלים. חווית הרחצה שונה לחלוטין כשמשתמשים במהלכה בכלי אמבטיה תואמים ומעוצבים ולא במיכלי המילוי ההמוניים המצויים על מדפי חנויות המכולת. במקום לרכוש כלי אמבטיה רגילים וסתמיים, מדוע שלא תבחרו בכוס מעוצבת, בבקבוק לשמפו ייחודי או באחד המתלים המעוצבים שלנו, כמו מתלה פרפר, מתלים בצורת גבר ואשה שמתאימים במיוחד ככלי אמבטיה לזוגות נשואים, מתלה בצורת צבי או מתלה שצמוד למראה?

חדר רחצה מעוצב ובטיחותי
אחד מהדברים החשובים בחדר הרחצה הוא שמירה על בטיחות, גם מפני שנהוג לשמור בה לעתים תרופות, וגם בשל הרטיבות שעשויה לגרום להחלקה. הדבר חשוב במיוחד כאשר יש בבית תינוקות וילדים קטנים. כאן באתר תוכלו למצוא מספר רב של כלי אמבטיה שיסייעו לכם לשמור על ניקיון הילדים, תוך שמירה על בטיחות. בין השאר תוכלו למצוא באתר בטיה – שהיא משטח רחצה המיועד לפעוטות – במגוון עיצובים וצבעים. כמו כן, תמצאו אצלנו את הפפילון, מוצר מעוצב בחן שיסייע לכם לרחוץ את התינוק בבטחה מבלי לוותר על עיצוב אפנתי, וכן אמבט לרחצה שמיועד לילדים.

עוד תמצאו באתר כלי אמבטיה מעוצבים ומקסימים שישדרגו את חדר האמבטיה שלכם ויוסיפו לו שמחת חיים. למשל, פקק אמבטיה מעוצב המחובר לסירה, פקק לאמבטיה בצורת פרח הלוטוס, סט מניקור אדום, "דוליקה" – כבשה לאחסון בגדים, מדבקות גנטיות, מנטרל ריחות מנירוסטה ועוד. כמו כן, תמצאו כלי אמבטיה שיכולים לשמש אתכם לא רק בחדר האמבטיה בבית, אלא גם כאשר אתם נוסעים לטיולים או חופשות, כגון תיקי רחצה מעוצבים, מראת כיס או מארז תרופות קטן ומעוצב.

כלים לאמבטיה – מתנה מבריקה
כלים לאמבטיה עשויים לשמש אתכם לא רק לשדרוג הבית הפרטי שלכם, אלא גם כמתנות מבריקות. אם אתם מחפשים מתנה להורים טריים או להורים עם ילדים קטנים, כלי אמבטיה שמיועדים לסייע בגידול ילדים, ישמשו כמתנה מקורית להורים ולתינוקות. אם אתם מחפשים מתנה לאמא ליום האם, היו בטוחים שסט מניקור מעוצב או תיק רחצה יפהפה ישמחו אותה עד מאוד. פקק מעוצב לאמבטיה ישמש כמתנה מקסימה ושימושית לחברים ולבני משפחה. כלי אמבטיה מעוצבים המוסיפים רומנטיקה לחדר האמבטיה, ישמשו גם כמתנה מושלמת לנשואים טריים.

אם אתם מחפשים עוד מוצרים מעוצבים שישדרגו את עיצוב הבית, מתנות מקוריות לחגים, לחברים ולאירועים, כאן באתר מסגרת אנו מציעים לכם עוד שפע מוצרי מעצבים. אצלנו תמצאו ציורי ציירים מפורסמים, אפשרות להדפיס תמונות אישיות על קנווס, פוסטר וקאפה, מדבקות קיר, מוביילים וצעצועים מקוריים. גלשו ותיהנו!

כלי אמבטיה – לחדר מקלחת מבריק
כלי אמבטיה – לחדר מקלחת מבריק
כלי אמבטיה – לחדר מקלחת מבריק
כלי אמבטיה – לחדר מקלחת מבריק
כלי אמבטיה – לחדר מקלחת מבריק
כלי אמבטיה – לחדר מקלחת מבריק
כלי אמבטיה – לחדר מקלחת מבריק
כלי אמבטיה – לחדר מקלחת מבריק