ריטוש תמונות ישנות –ההיסטוריה חוזרת

תמונות ישנות הן נכס יקר מפז לכולנו. באלבומים מעלי האבק טמונים הזיכרונות המשפחתיים והאישיים שלנו. ריטוש תמונות ישנות מחיה את העבר ומשמרו למען הדורות הבאים

אמנות הצילום הומצאה כבר לפני קרוב ל-200 שנה. המצלמות המודרניות אמנם משוכללות ומתוחכמות בהרבה מהמצלמות של המאה ה-19 ותחילת המאה ה-20, אך גם המצלמות הישנות סיפקו תוצאות מרשימות, לא מעט בזכותם של צלמים מקצועיים שתפעלו אותן. בראשית ימיו של הצילום, כל תמונה הייתה אירוע חגיגי שהתכוננו אליו זמן רב, תכננו עבורו לבוש, סט ותפאורה, ושנשכר עבורו בעל מקצוע שאחז במצלמה עצומה בגדולה. הטכנולוגיה התפתחה וכיום ניתן לצלם כל רגע בחיים בעזרת מצלמה קטנה, או בעזרת הטלפון הסלולרי. חלק גדול מאיתנו נושא מצלמה בכל שעות היום, לכל מקום. בעבר הודפסו התמונות על נייר איכותי ונשמרו באלבומים או מוסגרו אחר כבוד. כיום, רובנו מאכסנים את התמונות במחשב האישי. תמונות ישנות לפיכך, הן לעתים בעל ערך אמנותי, היסטורי ורגשי רב מאוד, שכן, כל תמונה ישנה מנציחה רגע מיוחד, שהצלם והמצולמים הקדיש לו מחשבה רבה.


ריטוש תמונות – גיבוי אלבומים ישנים
לרובנו יש במגירות ועל מדפי הבית הרבה מאוד תמונות ישנות. תמונות משפחתיות, צילומים של קרובים מדורות קודמים, תמונות של טיולים, צילומי נופים, וגם סתם תמונות וצילומים שהתגלגלו במשפחה ואנחנו לא בטוחים מה מקורם. בנוסף, רובנו מחזיקים במסמכים ותעודות בעלי ערך רגשי והיסטורי רב – תעודות עליה לארץ, תעודות של קרובי משפחה שאינם עמנו עוד, כתובות שלנו, של הורינו וסבינו, תעודות לידה, מכתבים ישנים, יומנים, ועוד ועוד. למרבה הצער, תמונות ישנות, צילומים עתיקים ומסמכים ישנים, נוטים לסבול לעתים קרובות משיני הזמן, ולהתמלא בפגמים, כתמים וקרעים שמקשים ליהנות מיופיים. למרבה המזל, קיימות כיום טכנולוגיות חדשות שמאפשרות חידוש תמונות ישנות והפיכתם בין היתר לאלבומים דיגיטליים, כאלו שאפשר להתגאות בהם, ליהנות מיופיים ולדפדף בהם שוב ללא חשש. לא פחות חשוב מכך – ריטוש תמונות ישנות ומסמכים הוא דרך אידיאלית וחדשנית לשמר את הזיכרונות. בזכות הריטוש תזכו לגיבוי דיגיטלי של התמונה, הצילום והמסמך החשובים.תיקון תמונות ישנות – אמנות בפני עצמה
ריטוש תמונות ישנות היא מלאכה מורכבת ולא פשוטה, שיש לעשותה בזהירות ובמקצועיות, כדי שלא לפגום בתמונות ובצילומים הישנים וכדי לשחזר את מצבן המקורי. כאן באתר מסגרת אנו שמחים להציע לכם שירות של ריטוש תמונות ישנות וחידוש צילומים ישנים – במחירים נוחים – שנעשה על ידי המומחים הטובים ביותר בארץ שבתחום חידוש תמונות ישנות וריטוש צילומים.

בעזרת טכנולוגיות של חידוש תמונות ישנות וריטוש צילומים ניתן להתגבר על פגמים רבים בתמונות. אתם יכולים להתרשם בקישור זה ממראן של תמונות ישנות פגומות לאחר שעברו טיפול בידי המומחים שלנו לריטוש תמונות  ישנות ולחידוש צילומים. כפי שניתן לראות, לאחר ריטוש התמונה, הצבעים חזרו להיות בוהקים וברורים והכתמים שהיו על התמונה המקורית נעלמו.


חידוש תמונות ישנות – רענון הזיכרונות
בעזרת שירות חידוש תמונות ישנות וריטוש צילומים תוכלו לשדרג את אלבומי התמונות הישנים שלכם ושל משפחתכם. זה הזמן להוציא את אלבומי התמונות מהבוידעם, לעבור על התמונות הישנות שלכם והצילומים הישנים, ולבחור אילו תמונות ומסמכים מתוכם אתם רוצים להציל ולחדש, למענכם וגם למען הדורות הבאים במשפחה. ככל שעובר הזמן קשה יותר לתקן את התמונות והצילומים הישנים – אם תזדרזו לשלוח אותן כעת – תוכלו לשמר אותן ולהציל את התמונות לפני שיתבלו ויאבדו לנצח. לאחר שנעניק להן טיפול מסור – תוכלו לקבל אלבום ובו תמונות שצולמו בעבר הרחוק – שנראות ממש כילו צולמו זה עתה, באיכות ובמראה נפלאים.


ריטוש תמונות להווה יפה יותר
ריטוש תמונות וחידוש צילומים יכולים לשמש לא רק לתמונות מהעבר הרחוק שסובלות מפגמים, אלא גם לתמונות שצילמתם בהווה, ושברצונכם לתקן. אם צילמתם תמונות חשובות, אך הן סובלות מפגמים כמו כתמי צבע או אור, או מבעיות אחרות, נוכל לנסות ולסייע לכם. אם ישנו צילום שתרצו לעדכן בו פרט זה או אחר: להסיר תאריך, להחליק קמטים, להדגיש צבעים או לחטב את הגזרה, שלחו את התמונות והצילומים אלינו לאתר מסגרת – והמומחים שלנו לחידוש תמונות ולריטוש צילומים יעשו כמיטב יכולתם כדי להוציא את בקשותיכם לפועל. הטכנולוגיות הקיימות כיום לריטוש תמונות מסוגלות, בשילוב המומחים הנכונים, לתקן כל פגם בתמונה ולשנות כל פרט ממנה.

לצד שירות חידוש תמונות ישנות וריטוש צילומים, תוכלו למצוא באתר מסגרת גם מבחר גדול של צילומים נפלאים לקניה. תוכלו למצוא אצלנו צילומים מבחר גדול של נושאים, של מיטב הצלמים בארץ. תוכלו להזמין את הצילומים במבחר גדלים, ואנחנו נדפיס אותם, נמסגר, ונשלח אליכם. צילומים יכולים לשמש אתכם לעיצוב הבית, עיצוב המשרד, וגם כמתנה מקורית ומיוחדת לשלל אירועים.

ריטוש תמונות ישנות  –ההיסטוריה חוזרת

ריטוש תמונות ישנות  –ההיסטוריה חוזרת

ריטוש תמונות ישנות  –ההיסטוריה חוזרת

ריטוש תמונות ישנות  –ההיסטוריה חוזרת

ריטוש תמונות ישנות  –ההיסטוריה חוזרת

ריטוש תמונות ישנות  –ההיסטוריה חוזרת

מגזין עיצוב
תוכלו לקבל עזרה טלפונית מצוות המוקדנים שלנו בכל שלב,
התקשרו עכשיו: ת"א: 03-501-1030  |   ירושלים: 02-581-1030  |   טירת כרמל: 04-866-66-18
בין השעות: 17:00 - 08:30
בימים א' – ה'
או כתבו לנו 24 שעות – מכאן

חדש! שלחו לנו הודעה בווטצאפ למספר 052-6804573 וקבלו תשובה מהירה יותר!
צור איתנו קשר

© כל הזכויות שמורות לחברת אלונליין מפעילת אתר מסגרת - חנות התמונות הגדולה בישראל. אין לעשות שימוש בכל התכנים המופיעים באתר מסגרת ללא קבלת אישור מפורש בכתב.
 


יש לנו גרסה חדשה ורעננה יותר לאתר מסגרת!
רוצה לנסות? לחץ כאן