תמונות מחולקות | תמונות מודולריות | תמונה בחלקיםחלל מעוצב להמחשת תמונה מחולקת לחלקים
לחץ כאן להכנסת תמונה שלך והדמייה!

אתם יכולים לרענן את מראה הבית שלכם מבלי לבצע שינויים מרחיקי לכת הדורשים מאמץ רב והוצאה כספית כבדה. ניתן להוסיף תמונה מחולקת לשלושה, ארבעה או חמישה חלקים, אשר תעניק לבית מראה חדש ועיצובי.

באתר מסגרת מעל 65,000 תמונות – כמעט את כולן ניתן לחלק למספר חלקים! ההיצע של תמונות מחולקות הוא אדיר – החל מציורים של אמנות קלאסית ועד צילומים המחולקים למספר חלקים. ניתן ליצור תמונות מחולקות מכל תמונה, בין אם זה ציור, צילום או תמונה שלך.

התחושה שמתקבלת מתמונות מחולקות היא שהתמונה המקורית נראית גדולה יותר וכך גם משפיעה יותר על המבקרים או דיירי מאשר תמונה רגילה שאינה מחולקת.

דוגמא לחדר שינה עם תמונה מחולקת

דוגמא לפינת אוכל עם תמונה מחולקת

תצטרכו לשקול אלו צבעים תרצו שיהיו לתמונה ואיך היא משתלבת בבית באופן כללי. תמונות מחולקות, בדומה לתמונות שאינן מחולקות, יכולות להיות בצבעים עזים ומגוונים או בצבעים שקטים ונעימים. במידה והצבעים הדומיננטיים בביתכם הם שקטים, ניתן לשבור זאת על ידי תמונה מחולקת ססגונית ולהיפך.

לפני הרכישה חשוב לבדוק את מידות החדר בו תרצו לתלות תמונה מחולקת - צריך לקחת בחשבון שזוהי לא תמונה אחת, אלא מספר תמונות שצריך לתלות אותן עם רווח בין אחת לשנייה. מקובל להשאיר רווח של כ-5 ס"מ בין התמונות.

אם אתם חושבים על מתנה למעבר לדירה חדשה לחברים קרובים, זאת יכולה להיות אפשרות מקורית שכדאי לכם לשקול. כמובן, בתנאי שראיתם את הדירה החדשה קודם לכן. ניתן להזמין תמונות מחולקות על קנבס או על נייר צילום ולהתאים אותן לטעמכם האישי וכיסכם.


תמונות מחולקות נקראות לעתים גם תמונות מודולריות. תמונות מודולריות אכן מורכבות ממספר תמונות, אך לא תמיד ניתן להחליף בה את מקום התמונות או להשאיר כל תמונה בנפרד. תמונות מודולריות הן ברוב המקרים תמונות שלכל חלק יש את המקום שלה ולמרות שהתמונות עומדות בנפרד ומחולקות, אין להן היגיון מבלי החלקים האחרים שאמורים להיות תלויים לידם.

בדומה ללגו שבו אתם יכולים להרכיב עצמים שונים ממרכיבים רבים, כך אתם יכולים להרכיב תמונה בחלקים בביתכם, אם מבחינת הצבעים, הריהוט והאווירה הכללית שאתם מעוניינים שתהיה בבית. תוכלו לבחור תמונה בחלקים ממגוון רחב של תמונות כאשר כל אחת מהן מעניקה אווירה אחרת לבית.

דוגמא לחדר ילדים עם תמונה מחולקת

לחץ כאן להכנסת תמונה שלך והדמייה!

תוכלו לקבל עזרה טלפונית מצוות המוקדנים שלנו בכל שלב,
התקשרו עכשיו: ת"א: 03-501-1030  |   ירושלים: 02-581-1030  |   טירת כרמל: 04-866-66-18
בין השעות: 17:00 - 08:30
בימים א' – ה'
או כתבו לנו 24 שעות – מכאן

חדש! שלחו לנו הודעה בווטצאפ למספר 052-6804573 וקבלו תשובה מהירה יותר!
צור איתנו קשר

© כל הזכויות שמורות לחברת אלונליין מפעילת אתר מסגרת - חנות התמונות הגדולה בישראל. אין לעשות שימוש בכל התכנים המופיעים באתר מסגרת ללא קבלת אישור מפורש בכתב.
 


יש לנו גרסה חדשה ורעננה יותר לאתר מסגרת!
רוצה לנסות? לחץ כאן