ציורי מנדלות מרהיבים לביתבאתר מסגרת תמצאו עשרות אלפי ציורים ותמונות בסגנונות ונושאים שונים החל מתמונות של ציירים מפורסמים ועד לצילומי נוף וטבע. על סוגי התמונות היותר מבוקשים שהחברה מוכרת נמנים ציורי מנדלות מרהיבים בצבעיהם וצורתם. המנדלות משתלבות עם מגוון סגנונות ומשרות אווירה של רוגע והרמוניה בחלל בו הן שוכנות.

לחץ כאן לצפייה בציורי מנדלות

מה זה בדיוק מנדלה?
מנדלה הינה מילה בשפת הודית עתיקה שפירושה מעגל. למרות זאת ציורי מנדלות אינם חייבים להיות עגולים והם יכולים להיות גם מרובעים או רבי צלעות. המעגל נועד לבטא את מהותה של תמונת המנדלה ואופן הכנתה. המנדלה עצמה הינה ציור גיאומטרי, צבעוני ויפיפייה המוכר כבר אלפי שנים ואשר לא אחת השימוש בו נעשה כסמל מקודש לתפיסות דתיות ורוחניות. כפועל יוצא מכך, גם משמעות המנדלה משתנה בין תרבויות שונות, ומסמלת למשל את נפש האדם והיקום בכללותו.

משמעותה של מנדלה בתרבויות שונות
יש לדעת כי מנדלה התפתחה לא רק בהודו וארצות מזרח אסיה, אלא היא הייתה נפוצה במדינות, יבשות וחברות אחרות. כך למשל, מנדלות קיימות גם בתרבויות דרום אמריקאיות, במסורת היהודית ובאסלם. לכן, הניסיון להבין את משמעות המנדלה מחייב לדעת את מקורה. יתרה מכך, בימינו מנדלות הפכו לסגנון ציור מוכר בארצות המערב וכל מנדלה מקבלת משמעות שונה בהתאם לרעיון של יוצרה.

מבנה המנדלה וטכניקות יצירתה
כאמור, למנדלות מבנה גיאומטרי המבוסס על ציר מרכזי שסביבו עוד מספר צירים. הציר המרכזי מסמל את נקודת ההתחלה המהווה את המקור לשאר הדברים. מהציר המרכזי יוצאים עוד מספר צירים משניים נוספים שלרוב מסתכמים בארבעה, המקיפים אותו מכל הכיוונים. כמו כן, מנדלה מציירים במגוון טכניקות שונות, המוכרת שביניהן היא באמצעות מחוגה שממנה יוצרים את פרח החיים המאופיין בעיגולים וצורות מדויקות המצטלבות וחוברות יחד לכדי צורת פרח. בנוסף, יש היוצרים מנדלות רבועות באמצעות סרגל, כשבכל פאה של הריבוע יש לרוב פתח המוביל לריבועי משנה נוספים. כמו כן, בימינו כשמנדלות מקבלות משמעות הרבה יותר אסטטית נהוג לציירן בעוד מגוון טכניקות וסגנונות לרבות ציור ביד חופשית.

להזמנת ציור מנדלה לבית
הזמנת ציורי מנדלות לבית בגודל, סגנון, חומר וצבעוניות מועדפת, מוצעת במהירות ובקלות ישירות דרך האתר.

התקשר עכשיו לקבלת ייעוץתוכלו לקבל עזרה טלפונית מצוות המוקדנים שלנו בכל שלב,
התקשרו עכשיו: ת"א: 03-501-1030  |   ירושלים: 02-581-1030  |   טירת כרמל: 04-866-66-18
בין השעות: 17:00 - 08:30
בימים א' – ה'
או כתבו לנו 24 שעות – מכאן

חדש! שלחו לנו הודעה בווטצאפ למספר 052-6804573 וקבלו תשובה מהירה יותר!
צור איתנו קשר

© כל הזכויות שמורות לחברת אלונליין מפעילת אתר מסגרת - חנות התמונות הגדולה בישראל. אין לעשות שימוש בכל התכנים המופיעים באתר מסגרת ללא קבלת אישור מפורש בכתב.
 


יש לנו גרסה חדשה ורעננה יותר לאתר מסגרת!
רוצה לנסות? לחץ כאן